Korff - luxusní Italská dekorativní kosmetika

01.08.2021


Počátek kosmetiky KORFF MILANO se datuje od sedmdesátých let. Při výrobě produktů je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky. Tato luxusní Italská dekorativní kosmetika je velmi oblíbená nejen u českých i světových celebrit. Díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky, dosáhla u klientů úspěchu a stala se jejich oblíbenou značkou.

Ambasadorky Korff:
Andrea Verešová (modelka, MISS Slovensko 1999)
Aneta Vignerová (modelka, MISS ČR 2009)
Lucie Bílá (zpěvačka)

Krycí make-up na nedokonalosti

Inovativní technologie a vzácné složky se snoubí v těch nejrafinovanějších texturách. Opravují nedokonalosti, sjednocují barevný tón a podtrhují přirozenou krásu vaší pleti.

Pleťová kosmetika

Péče o pleť je vyvinuta tak, aby splnila nejen vaše očekávání, ale aby nabídla skutečné řešení daného problému všech typů pleti.

Rtěnky, lesky a tužky pro plné a krásné rty 

Hydratace je důležitá nejen pro pleť, ale také pro vaše rty. Složení rtěnek a lesků KORFF je chrání a zároveň zahalí váš úsměv do zářivých odstínů. Vysunovací tužka vykreslí dokonale plnost vašich rtů. Díky krémové tuze, bohaté na pigmenty, nebude problém dosáhnout pevných okrajů a plnosti vašeho zářivého úsměvu. Zabudovaný aplikátor a ořezávátko je samozřejmostí.

Kosmetika pro nejkrásnější oči 

Výrazný pohled je zbraň každé ženy. Dopřejte si intenzivní barvy ukryté v inovativních texturách navržených tak, aby respektovaly delikátnost očního okolí.